Zabiegi na ciało

Depilacja

Zapraszam wszystkich Panów, którzy chcieliby w sposób profesjonalny wygolić plecy, klatkę piersiową itp. Jak wiadomo tego rodzaju zabiegi dawno już stosują kobiety. Czas na mężczyzn! Jest to świetny sposób na zachowanie higieny.

Golenie jest bezbolesne . Nie używam plastrów ani maszynki elektrycznej. Robię to dokładnie, co nie zawsze jest możliwe robiąc to samemu.

Świecowanie i konchowanie uszu

Terapia polega na ogrzewaniu ucha specjalną świecą.

Zabieg ten stosują powszechnie po dziś dzień Indianie z plemienia Hopi w Ameryce Północnej. Od wielu pokoleń, gdy ktoś cierpi na ból głowy, uszu czy zatok.

Po zabiegu zaleca się chronić uszy przed wiatrem – na przykład wacikami. Nie powinno się pozwolić aby do uszu dostała się woda – nie powinno się iść tego samego dnia na basen czy nawet myć włosy.

Sauna koc Infrered

To zabieg podczas którego ciepło promieniowania podczerwonego wnika głeboko w ciało i dzięki zwiększonemu przepływowi krwi rozprzestrzenia się w całym organiźmie.Temperatura ciała podnosi się do 70 stopni, czego następstwem jest naturalny odruch- pocenie się– i to już przy stosunkowo niskiej temperaturze.

Seans w podczerwieni bez obciążenia stawów i intensywnych ćwiczeń przyśpiesza przemianę materii o około 40%. W ciągu 50 minut spalić można od 900 do 2400 kilokalorii. Efekty zabiegu porównywalne są do intensywnego 10-kilometrowego biegu;

Koc Sauna IR bez wysiłku likwiduje nadwyżki tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit, przywaraca skórze młodzieńczą jędrność.

Dodatkowe działania: wzmacnia system odpornościowy, przynosi ulgę w bólu, oczyszcza skórę z toksyn i obumarłego naskórka, pooprawia kondycję układu sercowo- naczyniowego, redukuje napięcie stresowa poprawiając samopoczucie.