Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

To delikatny masaż posiadający wspaniałe właściwości odstresujęce i relaksacyjne. Pozwala osiągnąć stan głebokiego relaksu, zostawia niezapomniane uczucie lekkości i pełnej harmonii.

Masaż ten ma przede wszystkim zastosowanie przy redukcji napięć oraz stresu. Celem tego masażu jest zniesienie napięcia mięśniowo- nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Szczególnie przyda się po długotrwałym wysiłku fizycznym, jak i psychicznym.

masaże zabrze-gliwice-bytom-tarnowskie góry

Masaż gorącą czekoladą

To masaż relaksacyjno-odżywczy, wykonywany z wykorzystaniem prawdziwej czekolady. Doskonale zaspokaja potrzeby skóry suchej, pozbawionej napięcia, prawidłowego odżywiania, wymagającej regeneracji oraz wygładzenia.

Przywraca harmonię całemu organizmowi. Oddziałuje na psychikę i zmysły poprzez zapach, dotyk oraz słuch.  

Po zabiegu skóra pozostaje aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona. Zabieg można stosować zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, przy wszystkich rodzajach skóry, nawet bardzo wrażliwej i naczyniowej. 

Masaż świecą

Głęboko relaksacyjny masaż wykonywany przy pomocy aromatycznej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu. Dzięki zawartości wosku pszczelego, szlachetnego masła shea oraz czystych olejków esencjonalnych najwyższej jakości, zabieg ma doskonałe właściowości kosmetyczne. Mieszanka tworząca świecę rozpieszcza skórę bogactwem witamin oraz składników regeneracyjnych.

Po masażu skóra jest optymalnie nawilżona co zapewnia nam długotrwały, piękny, młody wygląd. Dzięki naturalnym składnikom skóra staje się bardziej elastyczna i jedwabiście gładka co wspomaga walkę z cellulitem i rozstępami.

 Masaż grecki

Jest metodą diagnostyczną i wspomaga leczenie schorzeń gruczołu krokowego, zwłaszcza stanów zapalnych. Masaż prostany może być zewnętrzny. Wówczas polega na stymulacji okolicy krocza między moszną a odbytem, która jest w rzucie gruczołu krokowego.

Masaż prostaty można wykonywać w celu zdiagnozowania zapalenia gruczołu krokowego, by wspomagać usuwanie wydzieliny i zmniejszenie ciśnienia w sterczu. Ponadto masaż prostaty poprawia przepływ krwi przez gruczoł krokowy i obniża napięcie mięśni krocza. Tym samym może usprawnić proces leczenia i powrót pacjenta do zdrowia. 

Masaż tantryczny

To jeden z najprzyjemniejszych i relaksacyjnych czynności jakiemu może poddać sie osoba potrzebująca odprężenia i odpoczynku. Wywodzi się o z czasów starożytnych, ale dopiero dziś odkrywany jest na nowo.

Masaż ten można by porównać do tradycyjnego masażu klasycznego, które ma olbrzymie znaczenie zdrowotne pozwalając usunąć i zniwelować problemy ciała. Jednak  coraz większą popularność w naszych czasach zyskują nie masaże klasyczne a masaże tantryczne, które nie tylko niwelują problemy w ciele ale również w duszy i umyśle.